Tasarım yazılımı FiXperience
Tasarım yazılımı FiXperience

Tasarım yazılımı FiXperience, ister planlamacı, ister yapı mühendisi veya zanaatkar olun, projelerinizi gerçekleştirirken size güvenli ve güvenilir bir destek sağlar. FiXperience modüler olarak kurulmuştur ve çeşitli uygulamalar için kullanılabilir.Kullanıcı dostu program sayesinde ankrajlar ve sabitlemeler kolay ve esnek bir şekilde tasarlanabilir ve hesaplanabilir.

Şimdi ücretsiz kaydolun!


Bir bakışta FiXperience tasarım yazılımının avantajları

Zaman ve Kolaylık
Yazılımdaki kolay kullanılabilirlik ve çeşitli olanaklar sayesinde, optimum tasarım sonucuna çok hızlı bir şekilde ulaşılır. Böylece planlamacıya çok fazla zaman ve para tasarrufu sağlar.
Güvenilirlik ve Dayanıklılık:
Fischer, 1990'ların başından bu yana sabitleme işindeki yazılım paketleri için pazar lideri olmuştur. Başından beri yazılım her zaman iç ve dış uzmanlar tarafından test edilmiştir.
Performans:
Yazılım, sabitleme endüstrisindeki üreticilerin yazılım çözümleri alanında en iyi hız ve doğruluğu sunar. Ayrıca, yazılım durum çubuğunda gerçek zamanlı sonuçlar sağlar.
Şeffaflık ve Bütünlük:
Kullanıcı iyi yapılandırılmış, anlaşılır ve dolayısıyla doğrulanabilir bir çıktı alır.
Kılavuzlar ve Standartlar:
En önemli, geçerli kılavuzlar ve standartlar (Eurocode, ACI, vb.) yazılımda uygulanmaktadır. Bu, ulusal ve uluslararası projelerde güvenli kullanımı garanti eder.
Güvenlik:
FiXperience ile tasarlanan çoğu uygulama güvenlikle ilgili olarak sınıflandırılır. Yazılım güvenlikle ilgili tüm verileri dikkate alır - sadece tasarım değil, aynı zamanda tüm geometrik koşullar.

Bu sizin seçiminiz.

Çevrimiçi

FiXperience Online Suite, yay modeli aracına sahip C-FIX Online'ın yanı sıra taban plakası ve ankraj yüklerinin gerçekçi yaklaşımıyla (doğrusal yay modeli yaklaşımı) hesaplamalar yapmak için eklenti ve CHANNEL-FIX Online'ı içerir.

Daha fazla bilgi


Çevrimdışı

Kanıtlanmış FiXperience Online Suite, çeşitli uygulamalar için C-FIX, REBAR-FIX, RAIL-FIX ve daha fazlasını içerir.

Daha fazla bilgi

cd-84f54cbff4-mn82j