BIM Hizmeti

Bir modelden daha fazlası

BIM Hizmeti

Planlama ve inşaat sürecinizi hızlandırın

Bir binanın dijital temsillerinin oluşturulması, yönetilmesi ve kullanılması süreci olarak BIM zorlu bir görev olabilir. BIM hizmetlerimiz bu süreçleri kontrol altına almanıza ve BIM'den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır: Tasarımdan inşaata, binanın kullanımına ve bakımına kadar bilgi akışını ve kaliteyi iyileştirerek maliyetleri azaltın.

Projelerinizde size destek olmak için sabırsızlanıyoruz.
Lütfen sorularınızı doğrudan BIM@fischer.de adresine gönderin.

BIM hizmet yelpazemiz

Kendin Yap Mühendisliği

İlgili tüm fischer ürünleri temel BIM özellikleriyle donatılmıştır. Bu, ürünlerimizin konseptini ve dijital sunumunu sağlar. Bu hizmeti Classic hizmet paketinde ücretsiz olarak sunuyoruz.

3D Tarama, Sahadan BIM'e

Yenileme veya genişletme önlemleri planlanacaksa, 3D ölçümler daha sonra şantiyede maliyetten tasarruf etmek için hassas bir modelleme için ideal bir temel oluşturur. fischer, nokta bulutu analizleri ve As-built dokümantasyonu dahil olmak üzere tam 3D tarama hizmetleri sunmaktadır.

BIM Mühendislik

Konsept tasarımdan maksimum detaylı modelleme seviyesine (LOD 500) kadar, sorunsuz bir BIM akışı sağlamak için her tasarım aşamasında sürekli destek sağlıyoruz. Yapısal ankrajdan montaj sistemlerine ve yağmur perdesi cephe alt çerçevelerine kadar.

BIM'den Sahaya saha desteği

Matkap deliklerinin veya önceden monte edilmiş parçaların hassas konumlandırılması, BIM'den sahaya desteğimizle hiç bu kadar kolay olmamıştı. Parçaları 3D modelden doğrudan şantiyeye nokta atışı doğrulukla yansıtın ve ayarlamaları doğrudan sahada yapın.

Hizmet paketlerimize genel bakış


Conceptual design Providing 3D content Detailed design Full modelling 3D Scanning BIM to field support As-built documentation Costs
Service Package Classic

x

x


Free

Service Package Advanced

x

x

x

x
Project dependent
Service Paket Premium

x

x

x

x

x

x

x

Project dependent
cd-84f54cbff4-5ghrk