Çerçeve sabitleme SXRL

Bir bakışta avantajlarınız

 • fischer çerçeve sabitleme SXRL, ürün grubu içindeki en çok yönlü üründür. Her yapı malzemesinde kusursuz yük taşıma kapasitesiyle; 8, 10 ve 14 mm çaplarında üç ankraj derinliği ve 360mm'ye kadar ankraj uzunluğu çok çeşitli uygulamalara olanak sağlar.
 • Çeşitli ankraj derinlikleri, her yapı malzeme sınıfının değerlendirme kapsamında yer aldığı Avrupa Teknik Değerlendirmesi (ETA) dâhilinde düzenlenmektedir: 
  SXRL 8 ve 10 için 50, 70 ve 90 mm; SXRL 14 için 10, 70 ve 90 mm.

SXRL ürün çeşitlerine git

Yapı 

 1. Üç ankraj derinliğine sahip uzun genişleme elemanı sayesinde SXRL esnek bir uygulama ürünü özelliğine sahip olup, bu sayede, fischer ürün gamı içindeki en çok yönlü ve çok amaçlı çerçeve sabitleme ürün grubudur.
 2. Uzun dişler dübelin montaj esnasında dönmesini önler. Bu da, özellikle dübelin derin çakılmasının gerektiği hallerde ilave güvenlik sağlar. 
 3. V-şeklindeki bir yüzeye sahip dübel özel geometrisi sayesinde yükler deliğe eşit biçimde dağıtılır. Bu da tüm yapı malzemelerinde daha iyi bir kullanılabilirlik ve mükemmel yük değerleri sağlar. 
 4. 50 mm ankraj derinliği: SXRL 8 ve SXRL 10 için beton, dolu ve boşluklu yapı malzemelerinde
 5. 70 mm ankraj derinliği: Betondan dolu yapı malzemelerine, boşluklu yapı malzemelerine ve Gazbetona tüm yapı malzemelerinde. 
 6. 90 mm ankraj derinliği: SXRL 8 ve SXRL 14 için boşluklu yapı malzemelerinde ve Gazbetonda; SXRL 10 için Gazbetonda (gazbeton). 
 7. FUS (ön şekillendirilmiş pula ve geniş enli dübel manşonuna sahip altıgen vida) modeli, metal konstrüksiyonlarının sabitlemesi için mükemmel uygunlukta bir üründür. Dübel taban plakası ile vida arasındaki temas korozyonu önlenir.

İşlevler

Boşluklu yapı malzemelerinde, iki genişleme bölgesi sayesinde alt malzemeyi koruyan bir kuvvet aktarımı garanti altına alınır. Delikli blok tirizleri ikinci genişleme bölgesiyle ezilmez ve bu sayede kuvvetin aktarılmasına kullanılabilir.
Gazbeton ve dolu yapı malzemelerinde, iki genişleme bölgesi bir araya gelerek uzun bir genişleme elemanı teşkil eder ve böylelikle alt malzemeye yeknesak ve düz bir yük dağıtımı sağlar.

Uygulamalar

Cephe altyapı uygulamaları
İç mekan inşaat uygulamaları
Ahşap inşaat uygulamaları
sc93-delivery-1