Perakende Bayileri için çözümler

Satış ofisi ve satış ekibi dâhilinde müşteri hizmeti

Yanınızdayız.

  • Ofiste ve satış ekibinde bulunan 60'ın üzerinde müşteri danışmanımız sorunlarınıza duyarlı bir yaklaşımla eğilir ve taleplerinizi, size yetkin ve güvenilir bir biçimde gerekli yardımın sağlanmış olduğunu sağlayacak şekilde takip eder. 
  • Telefon üzerinden ya da yerinde: Uygun ürünleri seçmenizde yardımcı olur ve size en iyi ve en ekonomik çözümü gösteririz. 
  • İnşaat sırasında lojistik uygun bir biçimde yürütülmelidir: Bu nedenle de, ürün bulunurluğu ve şantiyeye teslimat dâhil teslimat konuları hakkındaki tüm talep ve beklentilerinizi karşılarız. 

Teslimat koşullarımız

Bu sayede, tüm trend ve yenilikler elinizin altında olur. Trend ve yenilikler hakkında daima güncel bilgi sahip olabilmeniz için bilmeniz gerekenleri eksiksiz olarak açıklarız. 

fischer'in uzman ticaret - ortakları. 

fischer ürünleri Almanya'da 5.000'in üzerinde uzman yapı malzemesi satış noktasında satışa & sunulmaktadır. fischer'in kaliteli ürünleri, aynı zamanda pek çok hırdavatçı da tüketicilere sunulmaktadır.

Perakende bayilerimizi hâlâ aramadınız mı? Sorumlu satış ekibimiz ve randevusuz ziyaret çerçeve koşulları hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Uzman bayilerimizi, çeşitli eğitimler içeren uzun vadeli ortaklıklarla güçlendiririz.

Güçlü ortaklık kazanç getirir

  • fischer'in başarısı bayileri ile kurduğu güçlü ortaklığı dayanmaktadır. fischer sabitleme ortakları, gösterdikleri üstün performanslarla, premium iş ortakları olarak kendilerini ispat etmişlerdir.
  • fischer sabitleme ortakları, satış ekipleri vasıtasıyla ticari müşterilerine yerinde kişisel destek sağlar, en önemli fischer ürünlerini stoklarında bulundurur ve tüm ürün gamına hızlı erişim imkanına sahiptir. Son kullanıcılara, fischer Akademi'de eğitim görmüş nitelikli sabitleme uzmanları tarafından danışmanlık sağlanır. 
  • fischer'in yenilikleri ve cazip kampanyaları ile ilgili olarak, fischer sabitleme ortakları bilgi alınacak ilk adrestir. fischer'in ticari müşterilerine, perakende bayii araması üzerinden, kendilerine en yakın perakende bayileri bildirilir.

Resim veri tabanı

Resim veri tabanı

Ürünlerimizden birinin, bir montaj çubuğunun veya bir logonun resmine ihtiyacınız var mı?
Görüntü veritabanımızda MediaServiceOnline sizin için 7.500'den fazla görüntüyü indirmeye hazır beş farklı çözünürlükte saklıyoruz. Yazdırılabilir dosyalara ek olarak Internet ve PowerPoint için optimize edilmiş dosyalardır.

sc93-delivery-1