Kendin-Yapçılar için çözümler

Konu segmentleri ve fischer renk kodlama sistemi ile size uygun sabitleme çözümleri çok daha hızlı elinizin altında!

Bu yardım sayesinde, fischer'in dübel ürünlerinden herhangi birine ihtiyacınız olup olmadığına ya da örneğin hangi vidaların, kumpasların, kancaların veya uygun aksesuar malzemelerin sizin için uygun olduğuna anında karar verebilirsiniz. 
Üstelik, başarısı kanıtlanmış fischer renk kodlama sistemi sayesinde uygun yapı alt malzemesini anında seçerek yapı malzemenize uygun dibeli kolaylıkla arayabilirsiniz. 

Buna ek olarak, açık ve anlaşılır ürün ambalaj resimleri üzerinde, ürünün kilogram cinsinden maksimum yük taşıma kapasitesi ile başka sabitleme tavsiyeleri hakkında bilgileri bulabilirsiniz. 

Bu arada: Bütün bu bilgilere fischer web sitesinde yer alan plug finder (dübel bulucu) aracımızla da erişebilirsiniz.

Aradığınız rafı buldunuz ve şimdi de onu duvara monte etmeniz gerekiyor; bunu güvenli ve dayanıklı bir biçimde yapmak için de uygun dübel ve vidalara ihtiyacınız var. 

Hemen uygun ürünleri edinmek için hırdavatçıya gidiyorsunuz; ancak, böyle bir durumda insan hangi ürünlerin ihtiyacına uygun ürünler olduğu sorusuyla karşı karşıya kalır. 

Doğru dübel ve vida seçimi esas olarak ağırlığa, sabitlenecek nesneye ve nesnenin üzerine sabitleneceği yapı malzemesine bağlıdır. 

fischer her sabitleme ihtiyacına uygun bir çözüm sunmaktadır; bu çözümü bulmanızda da konu segmentlerdeki alt bölümler ile fischer renk kodlama sistemi size yardımcı olur.

Ürünler

Çevrimiçi ürün kataloğumuzda bulunan özel filtreleme seçenekleri sayesinde, kendin-yap meraklıları da sabitleme sorunları için doğru ürünü bulabilirler.
Daha fazla bilgi

Teknik Destek

Yetkili uzman danışmanlarımız tüm sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarlar.
Daha fazla bilgi
sc93-delivery-2