Endüstri - OEM için çözümler

Endüstri

Danışmanlık, ürünler ve planlama performanslar - hepsi tek bir sağlayıcıdan: Endüstri müşterileriyle ortaklıkları konusunda fischer'in ortaya koyduğu iddia bu. İster otomotive sektöründe, ister yapı sektöründe ister makine mühendisliği sektöründe, cephe mühendisliği, elektrik ve trafik mühendisliği alanında ya da herhangi bir başka alanda faaliyet gösteriyor olun; fischer ürün ve hizmetleri daima ve tümüyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklı olarak geliştirilip sunulmaktadır. 

Bu da, fischer ekibinin test edilip onaylanmış teknik danışmanlık uzmanlığını gerektirir. Size tam kapsamlı destek sağlamaktayız. Ayrıca, gerektiği takdirde, uzmanlarımız şantiyenizde sizleri ziyaret etmektedir. Konu ister yapı malzemesi belirleme, ister dübel tasarımı, ister sabitleme çözümleri, onaylar ya da yapımlar olsun; ihtiyaç duyduğunuz her türlü danışmanlık konusunda size güvenilir biçimde destek vermeye hazırız. Ayrıca, gerektiği hallerde, uzmanlarımız özel çözümler de geliştirmektedir. 

fischer'in anlayışına göre, sunduğumuz çok yönlü hizmet aynı zamanda ticari konuların göz önünde bulundurulmasını da kapsamaktadır: fischer sizlere güvenli, ekonomik ve kullanışlı çözümler sunar. Böylelikle, fischer, endüstri ortağımız olarak size "katma değer" sunar:

 • Tüm proje aşamalarında entegre destek
 • Kapsamlı danışmanlık
 • Münferit özel çözümlerin geliştirilmesi
 • Verimliliğin göz önünde bulundurulması

OEM

fischer'in geniş ürün yelpazesi 14.000 sabitleme ürünü içermektedir: Siz değerli müşterilerimize profesyonel bir biçimde destek vermek ve ürün ve hizmetlerimizi sunmak için ideal bir taban. Sizlere, sektörünüzden bağımsız olarak münferit ürünler ya da komple sistemler sunmaktayız. Ayrıca, ortağınız olarak, sizler için, tamamen sizin gereksinimlerinize göre özelleştirilmiş özel ürünler geliştirmekteyiz. Aynı zamanda, talep ve ihtiyaçlarınıza özel münferit özelleştirilmiş ambalajlama çözümleri oluşturmaktayız. İstediğiniz ürün tip ve adedini söyleyin; talebiniz halinde özel etiketinizi de taşıyacak şekilde ambalajlamasını sizin için biz hazırlayalım.

Özel sorunlarınız konusunda güvenilir yardım ve destek almanız bizim için önemlidir.. Her ihtiyaca uygun bir çözümümüz var:

 • Yaklaşık 14.000 ürün arasından seçim yapma olanağı
 • Güvenli ve ekonomik sabitleme çözümleri
 • Özel üretimlerin yanı sıra kurumsal geliştirme projeleri
 • Özel etiketlemenin yanı sıra münferit ambalajlama

çevrimiçi ürün kataloğuna git

Hizmet

Ankrajın A'sından vidanın v'sine: fischer hizmetleri tümleşiktir. Sağlayacağımız danışmanlık ve yardımla, projenizin her aşamasında yanınızda olmak isteriz. Bu da, size kullanıcı dostu tasarım yazılımımız FIXPERIENCE ile destek sağladığımız planlama aşaması ile başlar. 

Ayrıca yapısal analiz, ebatlama ve yapım hakkındaki her sorunuzda - yerine yapılacak çıkarma testleri dahil olmak üzere, size yetkin bir danışmanlık sunmaktayız. Sizlere iyi düşünülmüş tavsiyeler sunmakta, önerdiğimiz çözümlerde ekonomik boyutları da göz önünde bulundurmaktayız. 

Geleneksel sabitleme çözümleri ile ilerleme kaydedemediğiniz takdirde, özel üretimlerimizle size yardımcı olmaktayız. 

Tam kapsamlı hizmetimize güvenebilirsiniz: 

 • Dübel tasarımının planlanması ve uygulanması sırasında destek
 • Güvenlik ve verimlilik konularında yetkin yaklaşımlar 
 • Şantiyede danışmanlık ve teslimat
 • Çıkarma testleri
 • Gerektiği takdirde, özel çözümlerle münferit yaklaşımlar
sc93-delivery-1