ACT

fischer, ACT (İleri Asma Cephe Tekniği) ile, mimarlar ve plancılar için, havalandırmalı cephelere yönelik yenilikçi, yüksek kaliteli bir tam kapsamlı sistem sunmaktadır. ACT sistemi, daha iyi uygulanabilme özelliği ve ekonomik avantajlarının yanı sıra, özellikle mükemmel bir mimari yaratıcılık kapsamı da içermektedir:

ACT, 20 mm'den başlayan kalınlıklarda kesme taştan mamul cephe panellerinin yanı sıra 6 mm'den başlayan kalınlıklarda ESG ve TVG cam levhaların kullanılmasına olanak sağlar.
Ayrıca, panelin arkasındaki sabitleme dübelinin konumu da serbestçe seçilebilmektedir. Tek bir panel ya da panellerin tümü kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Pervaz panelleri dahi kolaylıkla ve üst düzey esneklikle sabitlenebilmektedir.

Estetik Olarak Öne Çıkan Özellikleri:

Alttan kesme teknolojisi, fischer Zykon-Panel Dübeli FZP-II ile bir arada, ek yerinde sabitleme elemanlarının görünür olmamasını sağlar.

ACT seçenekleri – genişletmekte ve maliyetleri azaltmaktadır

fischer ACT Sistemi göze hoş gelen, karmaşık c&ecedil;phelerin zahmetsiz ve maliyet-etkin bir biçimde tasarlanmasını yolunu açmaktadır. Bu da, önceden delimi yapılmış alttan kesme deliğine monte edilen alttan kesmeli ve dolayısıyla stressiz bir sabitleme sistemi olan fischer zykon panel dübeli FZP II olmak üzere sistemin kendisinden kaynaklanmaktadır.

Bu teknoloji, geleneksel sabitlemelere nazaran birkaç misli daha yüksek taşıma yüküne olanak sağlamaktadır. Dübel konumlandırmasının optimize edilebilmesi sayesinde, panel içerisindeki eğilme momenti geleneksel sistemlere nazaran yaklaşık %50 oranında azaltılmaktadır.

Bu da, panel kalınlığının azaltılmasına ve daha büyük ebatlarda panellerin kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Buna ek olarak, değişen panel kalınlığı müstakil dübel tiplerinin kullanılmasıyla karşılanmaktadır.

ACT Sistemi teknolojisi panel dübellerinin, münferit altyapıların ve karmaşık delme teknolojisinin kullanımını kusursuz bir biçimde bir araya getirmektedir. Bu da, şantiyede, montaj çalışmalarının hava koşullarından bağımsız biçimde hızlı ve kolaylıkla yapılması sayesinde avantaj sağlamaktadır. İnşaat süresinin yanı sıra maliyetlerde de azalma sağlanmaktadır&ndash.

Bir bakışta üç ACT sistemi

Hizmet ACT

Tek kaynaktan tam kapsamlı bir hizmet sunmaktayız
Daha fazla bilgi

Referanslar

İster Gotthard Tüneli ister Burj Al Arab olsun, fischer dünyanın her yerindeki en ileri ve zorlu projelerde uygulayıcıların tercihidir
Daha fazla bilgi
sc93-delivery-1