WOOD-FIX

Çatı yalıtımı ya da yapısal ahşap konstrüksiyonlarındaki ek yerleri gibi, fischer Power-Fast ve Yapı vidaları ile gerçekleştirilecek uygulamalarınıza ilişkin hesaplamaların hızlı bir biçimde yapılmasına yönelik tasarım yazılımı.

Tasarım ilkeleri, ilgili ulusal uygulama belgeleri ile birlikte Avrupa Teknik Değerlendirme [ETA] ve DIN EN 1995-1-1 (Eurocode 5) kural ve gerekliliklerine uygunluk arz eder. Farklı şekillerine sahip çatılarda yapılacak yalıtım uygulamaları dâhilinde ve aynı zamanda basınca dirençli yalıtım malzemelerinin kullanılmasında fischer vidaları kullanılarak yapılacak sabitleme çalışmalarının tasarımına yönelik bir modüldür.

Bu yazılım modülü, belirli bir posta kodundan doğru rüzgar ve kar yükü bölgelerini otomatik olarak belirler. Bu verileri, alternatif olarak, manüel olarak kendiniz de girebilirsiniz.

Diğer modüllerde: fischer Power-Full tam dişli vida ile ana- ve ikincil kiriş bağlantıları, kaplama donatıları, yalman/kiriş donatıları, kesme koruması, genel bağlantılar (ahşap-ahşap / çelik sac-ahşap), çentikler, geçiş delikleri, mesnet yeniden yapılandırmaları ile kesme bağlantısı, bağlantı ya da donatı tasarımları yapılabilir.

En yeni modül olan "general screw connections" ("genel vida bağlantıları") modülüyle ise, fischer Power-Fast ve fischer Power-Full vidalarının kullanıldığı genel vida bağlantılarına ilişkin ölçümler yapılabilmektedir.

İndirme ve sistem gereksinimlerine git
sc93-delivery-2