İndirme ve sistem gereksinimleri

Yazılımımızı müşterilerimiz için sürekli geliştiriyoruz. En iyi performansa sahip olmak ve böylece müşterilerimiz için en yüksek değeri üretmek amacıyla, yalnızca Microsoft.net framework 4.6'yı uyguladık. Böylelikle; indirme ve güncelleme işlemleri sırasında daha yüksek bir hıza erişiyor ve programlarımızın kullanımı sırasında daha iyi bir performans elde ediyoruz. Ayrıca, herkesin özel bir operatör grubuna karşılık geldiği üç yeni indirme şekli geliştirdik.

İndirmeler

Çevrimiçi Yükleyici (bireysel konumlu versiyon)

Bu versiyon yeni FIXPERIENCE "Web-Yükleyici"yi içerir. İndirme boyutu burada sadece 14 MB'tır.  Yükleme ve kurulum sırasında, yazılım fischer sunucusundan ihtiyaç duyulan diğer bileşenleri de alır. CAD çevrimdışı modülünü de indirmeye karar verirseniz, indirme boyutu yaklaşık 540 MB'a çıkar. Daima entegre durumdaki CAD çevrimiçi modu yeterliyse, her zaman daha küçük indirme boyutunu tercih etmenizi öneririz. Bu indirme tipini, sürekli internet bağlantısı olan bireysel konumlu bilgisayarlar için önermekteyiz. 

Bireysel konumlu versiyonu indir

Yöneticiler için MSI Ağ-paketi (ağ-versiyonu)

Bu versiyon, yazılımı kendi ağında kullanıma sunan ya da terminal sunucuları ile birlikte çalışan ağ yöneticilerine yöneliktir. 

MSI Ağ-paketini indir

Bireysel konum versiyonu / Çevrimdışı Kurulum (CD Versiyonu)

Bu versiyon, yazılımda herhangi bir güncelleme yapıldığı takdirde, bu güncellemenin alındığı tam kapsamlı bir CD versiyonunu içerir. Bu sayede, yazılımın bulunduğu bilgisayarın internet bağlantısı olmasa dahi, FIXPERIENCE yazılımının güncelliğini muhafaza edebilirsiniz. Bu indirme tipini, internet bağlantısı olmayan bireysel konumlu bilgisayarlar için önermekteyiz. 

Çevrimdışı kurulumu indir.

Sistem gereksinimleri

Ana bellek: Min. 2048MB (2GB)

İşletim sistemleri: Windows Vista® (Service Pack 2) Windows® 7 (Service Pack 1) Windows® 8 Windows® 10

Notlar: Geçerli sistem gereksinimleri, sistem yapılandırmanıza ve işletim sisteminize bağlı olarak değişir.

Windows® XP'ye ilişkin Not:  Microsoft, Windows® XP işletim sisteminin desteğini Nisan 2014’te durdurmuştur. Bu nedenle, artık Microsoft'tan herhangi bir güncelleme vs. sağlanmamaktadır. Bu nedenle, fischer şirketler grubu da bu işletim sistemine ilişkin olarak sağlanan desteği durdurmuştur.

sc93-delivery-1