Tasarım yazılımı FIXPERIENCE

İster tasarımcı, ister yapı mühendisi ister yapı ustası olun; fischer tasarım yazılımı FIXPERIENCE projelerinizi ölçmede güvenli ve güvenilir destek sağlar. FIXPERIENCE modüler bir biçimde yapılandırılmış olup, çeşitli uygulamalar için kullanılabilir özelliklere sahiptir. Kullanıcı dostu program sayesinde, ankraj ve sabitleme elemanları kolaylıkla ve esnek bir şekilde tasarlanabilir ve ölçülebilir. Yazılım belirleyici, uluslararası standartlar dikkate alınarak, küresel kullanıma ilişkin tüm koşulları karşılamaktadır. Ölçüm hiç bu kadar olmamıştı!

Programın yeni, modüler yapısı, bir mühendis yazılımı ve özel uygulama modülleri içerir. Böylece, komple projeleri ve bireysel uygulamaları hedeflemeli ve maliyet açısından optimize edilmiş bir biçimde planlayabilirsiniz.

İndirme ve sistem gereksinimlerine git

Genel bakışta bireysel tasarım programları

C-FIX

Beton uygulamaları için çelik ve klipsli dübel ve duvarcılık işleri için enjeksiyon sistemlerine yönelik dübel tasarım programı.
Daha fazla bilgi

FACADE-FIX

Ahşap altyapılı cephe sabitleme tasarımı
Daha fazla bilgi

INSTALL-FIX

Yapı hizmetleri için tasarım programı
Daha fazla bilgi

MORTAR-FIX

Betonda klipsli dübeller için enjeksiyon reçine hacminin tespiti
Daha fazla bilgi

RAIL-FIX

İç ve dış mekan alanlarında merdiven korkuluk ve tırabzanlarının belirlenmesi
Daha fazla bilgi

REBAR-FIX

Donatılı beton mühendisliği uygulamalarında montaj sonrası çubuk donatı bağlantılarının tasarımı
Daha fazla bilgi

WOOD-FIX

fischer Power-Fast ve Power-Full vidalarının kullanılacağı uygulamalara ilişkin hesaplamaların hızlı bir biçimde yapılması.
Daha fazla bilgi

Bir bakışta FIXPERIENCE tasarım yazılımının avantajları

Güncel

Otomatik veya manuel olarak uygulanabilir fonksiyon "Live update" (Canlı güncelleme) yardımı ile programlarınızın güncelliği daima korunur.

Açık, net ve esnek

3-B ya da 2-B olarak grafik gösterim sunulur. Fareyi kullanarak grafik gösterimi kolayca hareket ettirebilir, gerektiği biçimde 360° döndürebilir, kaydırılabilir, eğebilir veya yakınlaştırabilirsiniz. Yazılım her zaman mevcut durumu, ankraj kapasitesini ve geometrik sınır koşullarının durumunu gösterir.

Uluslararası

Yazılım, ulusal uygulama belgeleri de dahil olmak üzere, tasarım standartları (ETAG 001 ve EC2, ayrıca EC1, EC3 ve EC5) açısından Avrupa çapında geçerliliğe sahiptir. Tüm ortak güç ve ölçü birimleri serbestçe seçilebilir.

Güvenli ve güvenilir

Program geometrik koşullarla ilgili hataları tanır ve ilgili bilgileri bir mesaj kutusunda gösterir. Bu sayede işlem süresi en aza indirilebilir. Kapsamlı çıktı, programın her bir hesaplama adımını takip etme imkanı sunar. Bu da, belgelerinizin tamamıyla anlaşılabilir olmasını sağlar.

Kolay işletim ve yüksek tanıma değeri

Tüm değerlerin Araç Kutusuna girilmesiyle basit ve hızlı bir işletim ölçüm sürecini kolaylaştırır. Durum çubuğu, farklı arıza mekanizmaları yoluyla, size gerçek zamanlı olarak kapasiteyi gösterir. Aynı zamanda, araç kutusundaki, COMPUFIX yazılımından devralınan menü çubuğunun içeriğini yeniden keşfedebilirsiniz. Net terimler ve büyük simgeler yapacağınız işlemlerde  size yardımcı olur.


Ürün bilgileri, ürün bilgileri penceresi aracılığıyla sunulacaktır.


Tüm pencereler eklenebilir ve gizlenebilir; bu da en yüksek düzeyde esneklik sağlar.
sc93-delivery-1