Şantiyeye teslimat

Şantiyede uygun bir sabitleme elemanı eksikse - sorun değil: ticaret ortaklarımızın stoklarında en önemli fischer ürünleri mevcuttur.
Üstelik, pek çok perakende bayimizin de fischer ürünlerini doğrudan şantiyede size teslim etmelerine olanak sağlayan kendi teslimat servisi bulunmaktadır

Aynı zamanda, perakende bayimizle işbirliği içinde, şantiyenize özel ürün teslimatı da yapılabilmektedir; böyle durumlarda kargo servisi genellikle bir sonraki gün gerçekleşmekte olup, siparişiniz çok acil olduğu takdirde, talebinize üzerine ve ek ücret mukabili saat 09:00, 10:30 ya da 12:00'a kadar olmak üzere ekspres teslimat yapılabilmektedir.

Bulunduğunuz yerdeki fischer perakende bayiini tanıyor musunuz? Bilmiyorsanız, tek yapmanız gereken perakende bayii arama işlevini kullanmak. Bu sayede, size en yakın fischer perakende bayiini kolaylıkla bulabilirsiniz. Elbette, dilerseniz, ürün yelpazemisin bütünü içerisinden çevrimiçi olarak da ürün siparişinde bulunabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü aratın ve kolaylıkla ticaret ortağımızdan sipariş edin.

Ürün aramasına git

sc93-delivery-1