fischer Professional danışman

Ofis ve şantiye için dijital çözüm

fischer Professional danışman uygulamanız için doğru ürünü çabuk ve kolayca bulmanıza yardımcı olur.  Uygulama profesyonel kullanıcılar için özel geliştirilmiştir. Hangi ürünün doğru olduğuna emin olamadığınız durumlarda cevap sadece birkaç tık uzağınızda.

Bu uygulama sıradan bir bağlantı çözümü bulucudan daha fazlasıdır. Kullanıcı istediği ürünü fischer bayilerinden online olarak sipariş edebilir. Kısaca, fischer Professional App ofis veya şantiyede profesyonellerin kullanımı için kolay ve pratik bir uygulamadır.

Bu arada: Uygulamanın akıllı telefonunuz için mobil versiyonun da mevcut olduğunu biliyor musunuz? Buradan indirin!

Doğru ürünü bulmanın dört adımı

1.) Çevre koşulları ve yapı malzemesi seçimi

2.) Bağlantı ve yüklerin seçimi

3.) Diğer parametrelerin girilmesi

4.) Sonuçlar arasından seçim ve sepete ekleme

fischer Professional App

Masaüstü versiyonu dışında fischer uygulamanın mobil versiyonunu da sunuyor. fischer Professional App akıllı telefonlar için bir ürün danışmanıdır ve kullanıcıya ürünler hakkında istediği bilgileri sağlar. Daha da fazlası, kullanıcı yakınındaki bayileri ve satış kanallarını bulabilir.

Şantiye çalışanları genelde sahada sürekli hareket halindedirler. Akıllı telefonlarını halihazırda sipariş oluşturma, nota alma ya da sorgulama yapmak için kullanıyorlar. fischer Professional bunların üzerinde bir katma değer yatarmak için geliştirildi. Tam da ihtiyaç olduğu noktada!

Daha fazlası ve indirme için

 

sc93-delivery-2