fischer şirketler grubu

fischer dört iş kolu, yani sabitleme sistemleri, otomotiv sistemleri, fischerteknik ve süreç danışmanlığı ile varlığını bugün dünya çapında sürdüren bir şirkettir. On yıllardan beri var olan başarılı gelişimimiz ve sabitleme tekniğinde piyasa üzerindeki hakimiyetimiz konusunda yenilikçi gücümüze teşekkür borçluyuz. Yenilik bizim için sürekli olarak yenilikler sunmak demektir. Bu yenilik yalnız ürünlerimizle sınırlı kalmaz. Ayrıca teknik deneyimimiz, organizasyonumuz ve şirketle ilgili bütün çalışmalar günlük olarak bunları ne şekilde düzeltebileceğimiz, müşterilerimize ve şirketimize daha fazla yarar sağlaması amacıyla israfı nasıl önleyeceğimiz konusunda kontrol edilir.

Biz, Fischer ailesi üyelerinden biri tarafından yönetilen bir aile şirketiyiz. Bunun çok avantajlı olduğunu düşünüyoruz. Bizde müşterilerimiz ve onların talepleri ve aynı şekilde bay ve bayan çalışanlarımız her şey için tek ölçüsüdür, ortaklar veya üç aylık raporlar değil. Düşündüklerimiz ve yaptıklarımız uzun vadeli hedeflere yöneliktir. Kısa yoldan karar alma yöntemleri; değişik çerçeve şartlarına hızla ve esnek bir biçimde tepki vermemiz açısından bize yardımcı oluyor

Idealimizde, bütün işletmelerdeki çalışmalarda bağlayıcı olan ve hedeflerimize ulaşırken yaptıklarımızı belirten değerlere yer verdik: inovatif, sorumluluk bilinçli, ciddi. Bu ve sürekli iyileştirme süreci kalifiye, şirketi ön planda tutan çalışanları şart koşuyor. Bay ve bayan çalışanlarımız en büyük yatırımımızdır, tesis ve makineler değil. Bu nedenle eğitime ve eğitime devam etmeye yoğun olarak yatırım yapıyoruz.

Sabitleme sistemleri

Sabitleme sistemleri

fischer'in özü ve ağırlık noktası sabitleme sistemleri alanıdır. Uzmanlığımız bu alandadır. 14.000'den fazla ürünle her sabitleme sorununa bir çözüm.

fischer otomotiv sistemleri

fischer otomotiv sistemleri

fischer otomotiv sistemleri sürücüye ve ön yolcuya bütünsel olarak memnuniyet hissi sunan iç mekan çözümlerinde lider tedarikçi firmadır.

fischerteknik ve fischerTiP

fischerteknik ve fischerTiP

fischerteknik alanındaki oyuncak bloklar, konstrüksiyon oyuncaklar segmentinde bir klasik sayılır. Bu kaliteli Made in Germany oyuncaklar dünyanın her yerinde hayranlarıyla buluşuyor.

fischer danışmanlık

fischer danışmanlık

fischer danışmanlık; bulundukları pazarlarda şirketleri, enstitüleri ve resmi kurumları yaptıkları işlerde ve yalın yönetimin gerçekleştirilmesi aşamasında uluslararası faaliyetleri bulunan işletmeci danışmandır.