Süreklilik

fischer şirketler grubu toplumsal sorumluluğunu aktif bir biçimde üstlenir. Bununla ilgili ilkeler fischer idealinde tespit edilmiştir ve ekonomik, sosyal ve ekolojik bakış açısı dikkate alınır. fischer ekonomik gelişimi, toplumun çıkarlarına ters düşmeyecek şekilde uzun süreli ve sürekli hedeflerle planlamaktadır.

fischer ideali şirkete bağlı bütün gruplarla (Stakeholder) ilişkileri ve liderliği düzenler. Ayrıca ekonomik etkime çerçevesini de ortaya koyar. Güven dolu işbirliği, emin ve kararlı ticaret, karşılıklı takdir, ortaya konan işe göre gelir ve aynı şekilde geleceğe yönelik organizasyon türleri ve çalışma yöntemleri de halkla ilişkiler veya basın çalışması, fischer'in kendi hakları için de talep ettiği üçüncü şahısların korunmuş düşünsel mülkiyetinin dikkate alınması ve ayrıca uygun kurullarda aktif işbirliği, kurumlar ve birlikler gibi aynı şekilde bu kapsamda değerlendirilir.

fischer yıllardan beri aktif çevre koruma çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmalar şirket proseslerini, kaynakları koruyan ürünlerin araştırılmasını ve geliştirilmesini de kapsar.

Işletme içi eğitimin yanında fischer, büyük ölçüde işletme harici eğitim projelerine angaje olmaktadır. Işletmede fırsat eşitliği ve aile ile iş yaşamının bağdaşması teşvik edilir. Kadronun çalışma güvenliği ve sağlığın korunması son derece büyük bir önem taşır.

Ekonomik imkanları çerçevesinde fischer, şirketin hedefleri ve beklentileriyle örtüşen sosyal, kültürel ve sportif girişimleri ve dernekleri destekler.

fischer şirketler grubunun işletme politikasıyla ilgili bilgiler burada.

Sabitleme dünyasına fischer'in kalite sözü

Sabitleme dünyasına fischer'in kalite sözü

Dünya çapında ustalar ve profesyoneller plastik, metal sabitleme sistemleri veya kimyasal sabitlemeler konusunda fischer'in yenilikçi ürünlerine, sistem ve hizmetlerine güveniyor.

Çevre için, insanlar için. - Biz sorumluluk üstleniyoruz

Çevre için, insanlar için. - Biz sorumluluk üstleniyoruz

"Aktif çevre yönetimi vasıtasıyla bize ve gelecek nesillere bozulmamış bir çevre kalması için katkı sağlıyoruz." Dünya çapında ustalar ve profesyoneller plastik, metal sabitleme sistemleri veya kimyasal sabitlemeler konusunda fischer'in yenilikçi ürünlerine, sistem ve hizmetlerine güveniyor.